| Lukasz a întrebat:

Salut TPU,cum sa obtin mai repede skinuri pe CS:GO? Fara site-uri de astea cu ruleta,ca nu am noroc la ele, ZenGaming nu-mi merge..cum sa mai obtin altfel? Cand vad pe casual cand joc cand unii playeri au skinuri de 100 de ori mai bune ca ale mele mi se face ciuda laughing), cand au cutit nici nu mai zic..Deci,cum sa obtin skinuri gratis?

1 răspuns:
| misu2315 a răspuns:

Pui frumos, ca oamenii normali, 40-50 euro pe steam si cu acei banuti iti cumperi ce skin vrei. Sau daca te crezi in stare iti cumperi niste cheiute si niste cutiute si pui cheiuta in cutiuta si primesti skin. Simplu.