| andreidovlete a întrebat:

cum schimb rezolutia unui filmulet care vreau sa il pun pe youtube ca sa se incarce mai repede ex sa il fac mai mic Cam, ca la minim bine, Multumesc anticipat! Astept raspunsuri ca sa editez filmulete. Adica : nu sa il editez pe youtube, ci sa il editez mai intai la mine in computer si apoi sa il postez. Dau funda, din nou multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Pentru editat filmulete iti recomand virtualdub http://www.virtualdub.org/. cauta tutoriale pe yt si ai sa gasesti cum sa compresezi, redimensionezi etc.