| Andrei333Demian a întrebat:

da ca ar putea sa imi spuna cineva niste jocuri cu politisti?

Răspuns Câştigător
| DaDuSH a răspuns:

SWAT 4
Daca vrei ceva bun si in care sa vrei sa stai toata ziua, SWAT 4. Nu cred ca e vreun joc mai bun cu politisti. E un fel de PayDay, doar ca e opusul lui.

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Pot sa iti recomand seria Need For Speed, unde esti si urmarit de politie.Acum nu stiu daca iti plac jocurile cu masini.

| SuntMagnific a răspuns:

Police Simulator sau poti fi politist in GTA IV dar nu stiu cum laughing...