| Alinus23031230 a întrebat:

daca achizitionez gta v cd primesc si versiunea online?

Răspuns Câştigător
| S8N a răspuns:

Da, o sa primesti CD-ul cu instalarea jocului, si un cod pe carcasa care trebuie sa il pui pe contul de Social Club. Pe langa asta o sa mai primesti si harta jocului. GTA Online este integrat in GTA V, deci da, o sa te poti juca si GTA Online, dar nu o sa poti daca cumperi versiunea PC second-hand, pentru ca codul va fi cel mai probabil folosit.

5 răspunsuri:
| Xdreaper21 a răspuns:

Da si o mapa cu toata insula

| raresbarbier a răspuns:

Da iti garantez eu 100 la 100

| Bernardus a răspuns:

Ba, oricum l-ai cumpara, online-ul e integrat

| TheKingBacca a răspuns:

Da. Poti sa-l cumperi si in format CD si in format Steam, iti recomand sa nu-ti pierzi key-ul pentru Social Club [acces la Online]

| Ryuunosuke a răspuns:

Atât timp cât îl cumperi de la un producător legal desigur că primeşti şi versiunea online.