| awkward a întrebat:

! Daca aveti un server de Counter strike 1.6 clasic, fara codati si comunitate, imi puteti da unul? big grin. Cel mai tare server pe care mi-l dati FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Anonymous989 a răspuns:

Salut! Uite iti dau eu servere unde nu sunt codati si unde joc eu : cracky.ro cs.lunetistii.ro gamegate.ro awp. gamegate.ro Acolo mai vin uneori codati dar primesc in secunda 2 exterminate si ban permanent happy.Eu joc cel mai mult pe cracky. Aici joaca playeri foarte buni deci daca te impusca vreunul sa nu zici ca is codati laughing. Mai ti-as zice si alte servere dar degeaba ca acolo toata ziua vezi pe unu cu codul. Fundoi?

2 răspunsuri:
| TheDarkMita a răspuns:

Cs.lafel.ro
saw.ruls.ro

| MihaiYou a răspuns:

Eu joc pe sibiu.cs1.ro, e foarte tare serverul, este mod clasic.