| AlexandruYonutz1998FanMetin2 a întrebat:

Daca cumpar acest PC.
http://www.altex.ro/......ddr3-linux

Ce imi trebuie pe langa acel PC?
Adica trebuie windows sau drivere? Daca da, de unde le iau sau cum le instalez?

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Salut
Trebuie instalat Windows-ul...
CUMPARA-L PE COMPONENTE, IESI MAI IEFTIN!

| Axys a răspuns:

Buna tot ce trebuie sa faci in caz de primesti unitatea fara cd-ul cu programele necesare ceea ce ar trebui sa ti-l dea cu tot cu sidiul cu diver-ul lui ..scri asa pe google download update driver Intel utikity depinde si pe ce windows il vei pune te sfatuiesc sa il pui pe windows 7 il poti imprumuta de la un servis, si in rest faci exact cum ti-am zis pentru ca as a iti poti lua placa video si sunte de la unitatea ta.

Răspuns utilizator avertizat