| MaiDNz a întrebat:

daca ma puteti ajuta cu numele unor jocuri.
Primul este un joc ca delta force dar puteai sa conduci si masini si motociclete, jocul se afla in natura, al doilea joc este tot ca delta force dar acesta se desfacoara iarna cu zapata, si te da intr-o incapere mare unde poti gasi mai multe vehicule i9n care poti sa sal conduci, iar cand ieseai afara erai intru-un aero port militar, unele arme era speciale puteai sa dai si cu toxicid.
Daca va dati seama din descriere sa imi lasati si mie com cu jocul, dau funda celui care stie jocul.

1 răspuns:
| Jack20Wan a răspuns:

Salut! Iti recomand acest joc deoarece pe mine ma fascineaza si se aseamana cu cele zise de tine la intrebare uita-te la acest video. Uite link-ul https://www.youtube.com/watch?v=fJm7sDWF8rU