| marianu13 a întrebat:

daca ma puteti ajuta cu un joc Counter-Strice Source 2012 am la mine si cand apas sal deschid jucu imi zice asa : Ubable to load surface prop file 'scripts/surfaceproperties. txt' (referenced by manifest file 'scripts/surfaceproperties_manifest. txt) daca ma puteti ajuta plz bagati id: marianu13 sau daca nu pe acest site MULTUMESC!
TPU Sa Mearga Mai Departe!

Răspuns Câştigător
| xXCosmynXx a răspuns:

Sall ai cs source dai add la bossgladiatorul daca vr sa mi-l trm si mie ca, caut ca disperatu si nu il gasesc nicaieri plz(da fara virusi)