| Andrei117 a întrebat:

Daca suspectez pe cineva ca joaca Counter-Strike cu coduri (pe un server) si ai fac cateva poze cum aflu daca este codat sau nu?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Ii ceri pozele pe messenger respectivului si te uiti dupa urme lasate de coduri. (Punct in centrul tintei, pentru aim; Oameni care se vad prin pereti sau simple patratele prin pereti, pentru wall)

1 răspuns:
| Life4Fun a răspuns:

Poti sa faci poze unui suspect doar daca esti admin. Punct. Daca esti admin si i-ai facut poze ii ceri id'ul de mess si ii spui sa-ti trimita pozele(din cstrike folder), daca nu are ban.