| VasyBlueLighT a întrebat:

Daca va rog sa-mi spuneti niste jocuri pc in care pot sa construiesc,nu Minecraft ca il stiu simi place dar nu merge,orice sa construiesc, de preferat masini sau ceva din lego, m-am jucat un joc in care trebuia sa construiesc masini din lego! Daca stie cineva cum se numeste?
FUNDA la cele mai faine!

1 răspuns:
| Valqudrey a răspuns:

Lego digital designer doar ca acolo iti faci o schema a tot ce vrei, iar daca ai bani poti sa faci comanda sa iti vina acasa setul.