| lucianos222 a întrebat:

dau funda! Cu cheat engine, la euro truck simulator 2 cum fac sa imi cresc levelul? Am vazut pe youtube altii, dar mie nu imi merge, mi-a functionat doar cu banii. Va rog mult ajutati-ma! Dau funda + vote! Rapid!

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

Trebuie sa cauti cu unknown value dar problema aici e ca nu poti sa scazi XP -ul ci doar sa il cresti ceea ce reduce foarte greu din rezultate de asemenea trebuie sa stii ce fel de numar cauti probabil undeva deasupra 2 byte, 4 byte trebuie sa vezi cam cat de mare este numarul ca sa poti restrange cautarea