| Marius_Rhadu_1990 a întrebat:

dau funda pentru cel mai elocvent raspuns, am intrebare legata de fifa 12, exista vreun program sau o solutie cu care sa se poata salva si in cariera modificarile facute echipelor in meniu principal? De exemplu, sa il mut pe Ibrahimovic de la Milan la PSG si cand incep o cariera sa se salveze modificarea, sa il gasesc pe ibrahimovic la PSG.

1 răspuns:
| Tiuck a răspuns:

Pai problema asta poate fi datorita faptului ca nu ti sa instalat bine.Ia dezinstaleazal si apoi dai instal din nou.Bafta!