| TomaLorin a întrebat:

dau iteme metin2ro sagitta si leonis pentru iteme trianguli, lasati-mi mesaj daca aveti.

3 răspunsuri:
| Temneanu_Alexutzy_1996 a răspuns:

Salut daca vrei iteme pe trianguli intra aici http://www.youtube.com/watch?v=I7qA_HeRfP8 urmareste si poate o sa castigi uitate la descriere

| TwAlyn a răspuns:

Salut,ce ar fi sa iti dau iteme Leonis pentru iteme Sagitta... in caz ca vrei sa ramai cu toate itemele doar pe sagitta, ti-ar fi mult mai usor asa

| Alexandru_Terec_1999 a răspuns:

Salut iti dau iteme trianguli ff bune gen scut leu+9 imun 20 vampire, argint+9 full 15 magie, etc ma gasesti la terecalexandru@yahoo.com sau Skype redstar2099