| anonim_4396 a întrebat:

Dau un cont pe metin 2 ro
cu frizura batic in carouri pe un cont
Club Penguin membership 6 luni.
Cine este interesat NU va scrie usernameul si parola aici! Cine
doreste contul ma va contacta pe email mihaicristianp0pescu@yahoo.ro
deoarece nu vreau ca contul sa fie banat si nici nu vreau ca altcineva inafara de persoana care imi va da contul cp sa utilizeze contul Metin 2
Cel care imi va trimite mail cu contul
Cp MEMBER va trebuii sa scrie si
o parola dorita pentru contul Metin2.
Eu voi schimba parola la contul Metin2 cu parola spusa de utilizator si ii voi spune usernameul.Acest scimb este
CAT SE POATE DE SERIOS deoarece este vorba de BANI!

2 răspunsuri:
| Ottakringer a răspuns:

Serios?

CAT SE POATE DE SERIOS deoarece este vorba de BANI!

Bani? pe un amarat de batic care il cumperi cu 7-9kk din game? Sa fim seriosi. Eu am cont pe ro cu 150kk si iteme 1.5 - 2k pv. Si nu pot zice ca e vorba de bani laughing))

| IchimSorin a răspuns:

Poate pentru tine nu este vorba de bani, dar la nivel mic nu prea ai cum sa faci 7-9kk si sa iti permiti sa iti iei frizura... adica iti iei un FMS ceva, si poate ca PartyStab si-a bagat monede dragon pentru a cumpara freza.