| BitDeFeNdEr a întrebat:

Salut, TPU. De aproximativ o saptamana, cand incerc sa joc anumite metine private imi da o eroare "?????"(asa scrie) si ma scoate din joc. Aceasta eroare apare pe 1 metin dupa ce scriu contul si parola, dau enter si cand ar trebui sa ma conecteze sa-mi aleg caracterul, ma scoate si imi da eroarea aceea, iar pe alte metine, ma lasa sa imi aleg caracterul, iar dupa ce l-am ales nu se incarca, ramane asa si imi da eroarea aceea sau ma pune sa ma loghez iar si atunci cand ma loghez a 2-a oara imi da "conectarea ruleaza" si apoi ma scoate si da eroare... Ce pot sa fac? Ajutati-ma, va rog!

1 răspuns:
| aladeieri a răspuns:

Sal, iti dau eu un metin2 tare unde este permis si Swichbotul, da un ochi aici http://youtu.be/YA6x7uHNFAc ai jos in descriere site de la metin si link de download pentru Swichbot bafta!