| AntonyoBoss a întrebat:

de cand mi-am luat pc-ul aveam si inca am un hdd de 80 gb si acum 3-4 luni mi-am luat altul de 250 gb, mergea perfect pana azi dupa ce mi s-a blocat pc-ul si cand l-am restarta nu imi mai aparea HDD-ul de 250 gb, am cablu Sata ce conecteaza hdd-ul de 250 in placa de baza,va rog ajutati-ma sa imi repar hdd-ul, daca dau la:Control >Panel-Administrative >Tools-Computer >Management-Disk Management imi apare ambele hdd-ul, dar daca dau open la ala de 80 merge si la ala de 250 nu merge, dar imi apare in PC, acolo aveam toate jocurile si nu pot deschide nimic acum.Va mai rog odata sa ma ajutati, va dau funda si vot din toata inima.E ceva urgent.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Ce eroare iti da la cel de 250? De aparut iti apare, dar spui ca nu iti merge. Inceri sa intri in el si se "incarca" in continuare ca si cum ar da sa intre? Daca ai garantie la el du-l la garantie. Am intalnit cazuri cand acum 2 minute mergea hdd-ul, apoi nu mai mergea, aparea la disk management doar ca nu puteam sa-l folosesc, nu ma lasa sa-l formatez, nimic.