| SpawzKkutimo a întrebat:

de cate ori imi deschid un program imi creste DISK-ul pana la 100%. Pana si Google Chrome imi face disk-ul 100% cand il deschid. De EX: Sa zicem ca intru pe steam pentru prima data de cand imi deschid laptop-ul.Cum dau double click pe el imi consuma din disk 100% dar dupa ce mi s-o deschis steam-ul imi scade de la 100% si devine normal.

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Ce Windows ai? daca ai Win. 8 sau 8.1 sau 10 inseamna ca este normal. Atat timp cat nu iti merge greu sau laguieste este bine