| Maryus17 a întrebat:

De catva timp m-am lasat de metin2 si as vrea sa incep un joc nou ce imi recomandati dar sa nu fie metin2 ci altceva sau 4story ceva ca cs si altele! astept

6 răspunsuri:
| Stef070 a răspuns:

Daca pc bun incearca sa iei de pe steam e pe gratis APB:Reloaded e misto jocu eu l-am jucat dar daca ai wood pc nu iti va merge... si pe steam mai sunt free2play games destule, incearca rise of imortals care e ca si dota sau league of legends.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Incearca un joc mai mare, Just Cause2 sau Combat Arms, Sniper Elite, Assasin Creed.

| Căƚăʅιɳ a răspuns:

Iti dau eu un joc super tare e mmporg si e o lume intreaga se numeste Wold Of Warcraft

| Maryus17 explică:

Faine ca cs nu banale cu misiune unu multiplayer

| Ovydiw a răspuns:

Metalassault.aeriagames.com
Este super tare... Foarte foarte multe arme, foarte multi palyeri. este un joc 4Fun... tot felul de arme. este si destul de mic. in maxim 15-20Min. este instalat!
E super si ma poti contacta happy e Multi-player,,,! Baftaa!
Te astept...

| Maryus17 explică:

Neeee