| Fastbrake a întrebat:

Acum ceva timp m-am lasat de "4story" si "metin2.ro" si nu prea am ce face.Adica nu stiu ce sa mai joc, si ma intrebam daca se merita sa joci metin2/4story din nou.Voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| Sobi a răspuns:

Acum sincer amandoua sunt o prostie...Am jucat metin2 2 ani si 4story 1 an..Si in total 3 ani pierduti din viata mea degeaba.Se bag astia cu hack te fraiereste si badabum barabum te-a fraierit. Apuca-te de sa-mp frate.E prea tare. Daca ai nevoie de mine xprunkyx@yahoo.com.Te pot invata sa joci sa-mp.La sa-mp nu o sa regreti.

| Fastbrake explică (pentru Sobi):

Eu ziceam ceva gen un shooter bun, dar nu cs

| wsernameinvalid a răspuns:

Salut! Nu am jucat 4story dar am auzit de el, iar metin2ro l-am jucat. Am auzit ca Metin2ro acum este mai, cum sa spun, naspa pentru ca acum e prea multa mura-n-gura pentru ca acum primesti cufere de la nivelul 1 si iti iei armele din el, le primesti din 10 in 10 nivele, acum cresti mai repede(adica faci nivel mai repede), faci Yang mai repede. Ce sa mai zic, acum e prea plictisitor. M-am gandid si eu sa ma reapuc de mt2ro, dar de cand cu schimbarile astea, nu prea mai am chef.