| xXCosmynXx a întrebat:

am facut cea mai mare prostie jucand metin2 acum ca m-am lasat as vrea sa joc un alt joc si m-am gandit la 4story dar am zis sa incep cu private sa ma obisnuiesc sa fac lv si itm ce ziceti sa incep cu private sau cu sv normal

Răspuns Câştigător
| 7Roby7 a răspuns:

In primul rand iti admir alegerea de a juca 4Story.happyApoi, cred ca ar trebui sa joci pe serverul normal.Nu prea ai cu ce sa te obisnuiesti, jocul incepe simplu punandute sa omori cativa monstri, si pur si simplu te vei obisnui cu jocul.Tot ce trebuie sa stii e ce character iti faci si ce faci cu onoarea.Pentru character iti propun razboinicul, arcasul sau evocatorul, acestea sunt cele mai bine puse la punct. Onoarea este un fel de bonus care il castigi cand omori charactere inamice(din cealalta tara).Cu cat ai mai multa onoare, cu atat poti sa plusezi mai usor o armura sau o arma, ceea ce e important nu numai la duele, cat si la misiuni de la nivel 40 in colo.
Sper ca ti-am fost de folos.happy

| xXCosmynXx explică (pentru 7Roby7):

Ok mersi de raspuns tu mai joci daca da zi-mi ce 4 story si ce regat si poate ne intalnim

2 răspunsuri:
| 7Roby7 a răspuns:

Derion,ma cheama 7Roby7, lv 44, 4Story cel original.happy