| Tch_Đaŋy_1991 a întrebat:

de ce cand vreau sa adaug un server de minecraft care nu este roman, imi aceasta eroare :Failed to login :Invalid session (Try restarting your game). Dau restart dar degeaba...straight facePls ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| sergiudaniel1999 a răspuns:

Nu este din cauza ca e strain! Este pentru ca nu ai minecraft premium! Daca doresti iti dau eu un server popular cu multe mimigamesuri si alte chestii! Incearca minecraftzocker.net e tare serverul!

2 răspunsuri:
| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Serverele au protective impotriva celor cei nu au cumparat jocul.Toate serverele mari o au asa ca scoateti portofelul.

| Tch_Đaŋy_1991 explică:

Va multumesc!