| SuP3rN4TuR4l a întrebat:

De ce imi dai eroare asta la Counter Strike? http://imgur.com/ThKqSdA Imi puteti spune cum sa o rezolv?

3 răspunsuri:
| chronoStrix a răspuns:

Da, incearca sa dai Ok, iti porneste in modul sofware, intra la setarile video si alege OpenGL sau D3D, vezi cu care-ti merge bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai schimbat cumva setarile in Open GL? Nu sunt compatibile componentele pc-ului tau..cred...

| Robertino123 a răspuns:

Trebuie sa dai OK. Si eu am aceeasi problema la OpenGL iar dupa ce ii dai ok de fiecare data iti va porni jocul in modul Software(Nimic nu schimba asta in joc).