| Kosmyn_2415 a întrebat:

De ce nu imi merge Call of Duty Modern Warfare 2 multyplayer adica eu am facut totul sa mearga cu e pe youtube dar apare dont send de ce? Funda+vot

2 răspunsuri:
| ComputerGeek a răspuns:

He, jocurile piratate nu vor merge niciodata in mutliplayer, ti se cere un serial key care este unic si se poate obtine numai prin cumpararea jocului.

| Kosmyn_2415 explică:

Daca vrei sa stii mi-a mers o perioada dupa aceea am reforamtat calculatoru si dupa nu mi-a mers. Deci trebuie sa existe o solutie