| Anon1mAnon1m a întrebat:

De ce nu imi merge switchbot-ul? Cand dau pe "In den ausgewahlten Prozess injizieren", imi spune "Openprocess Failed. Si la Tools by Unpublished l-am folosit odata si a mers. Acum cand vreau sa il folosesc nu imi mai apare metinul in lista aia de unde il selectezi. Multi folosesc switchbot-ul me metinul care il joc eu.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci cand ai mt pornit deschizi swichboot dai aktualizer s dai in jos pana la capat si iti apare gen METIN2 IF dai pe el a[oi dai pe inizier acolo sus in mijloc dai pe select language dai roimana si iti merge
Funda pls

| daufunditza a răspuns:

Dami mesu ca-ti dau eu un swich boot care merge