| DArkangeL1993 a întrebat:

De ceva timp folosesc windows 7/32bit professional pe o configuratie de : Procesor AMD Athlon 3200+ care ruleaza la 2. 0Ghz, Hdd80GB,2 GbRaM DDR2 Si placa video Nvidia 8600GT 512 MB 128 bit. Vreau sa stiu daca e indicat sa continui sa foloesc aceasta platforma de operare sau sa trec la windows xp sp 3. ?

1 răspuns:
| ClauCS99 a răspuns:

Da eu folosesc Win Xp Sp3 si m-a tinut ceva ani dar nu cine stie ce cred ca mai bine e win7 si eu vreau sa imi bag ala dar inca nu am facut rost de procesor ram si placa destul de bune.