| Dragos12345890 a întrebat:

de ceva vreme am inceput sa joc samp si am vazut intr-o poza ca unii au moduri care le-am cautat si nu le-am gasit ( mini-map si arme ) http://tinypic.com/view.php?pic=fbx8wl&s=5 si am auzit ca imi trebuie un program sa le modific pe cele initiale , cu el nu-i problema ca il instalez dupa imi modific cum vreau si ii dau uninstal dupa , dar nu-i mai stiu numele , ma puteti ajuta ? :)

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Incearcal pesta San Andreas Ultimate Editor

2 răspunsuri:
| Dragos12345890 explică:

Am incercat dar vad ca aceste nu merge stiu ca are unul GMM sau GGM, nu mai stiu exact numele

| Dragos12345890 explică:

Gata am gasit, mersi oricum

happy