| George_Alecss_1998 a întrebat:

De ceva vreme am inceput sa ma joc Grand Theft Auto San Andreas, dupa ce am trecut de vreo 20 de missiuni am inchis calculatorul. Cand l-am redeschis am dat la load game si imi scria ceva de geunl "save game corrupted".
Am incercat sa put un save game de pe internet, dupa ce dau load game, se incarca si dupa aceaia imi iese din joc cu o eroare... nu mi sa mai intamplat asta pana acum O.o! ma puteti ajuta. caci nu vreau sa o iau din nou de la inceput sad

1 răspuns:
| Andutzu01 a răspuns:

Am avut si eu si mi-am reinstalat gta iar dupa mi-a mers.