| Lepca_Alexandru_1987 a întrebat:

De ceva vreme imi da eroarea asta: http://www.rhythmengineering.com/activedesktoperror.htm Am Windows XP.Ce as putea face sa nu-mi mai dea eroarea asta? Apropo ca sa joc minecraft(ca imi da eroarea aia cu video card drivers)trebuie sa dau click dreapta pe desktop,dau properties,settings,advanced, troubleshooting si dau la hardware acceleration la a treia liniuta incepand de la without! Oare e de la asta?

1 răspuns:
| Skylimit a răspuns:

Cred ca trebuie sa iti cumper o noua placa video happy si la windows xp dai pur si simplu restore. E ceva normal.Schimba imaginea de fundal. Sper ca te-am ajutat happy