| standy2222 a întrebat:

De curand am luat o tableta Acer iconia B1 merge ok am cateva jocuri cum ar fi subaway surfers tempe run real racing 3 dar am o mare problema! Mi-am luat Fifa 2014 si mi se pare ca merge cam greu nu stiu ce sa zic poate ca sunt eu nebun dar comparativ cu un prieten de al meu care are android 3.9.1 iar eu am 4.1.2 la el merge mai bine... Tatal meu spune ca merge foarte bine voi ce credeti? ar trebui sa mearga bine la 4.1.2? Mentionez ca tableta e de cateva zile si are antivirus sa mearga mai greu de la antivirus voi ce spuneti va rog raspundeti-mi poate ca sunt eu paranoia va rog spuneti parerea voastra.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Evident ca merge mai greu de la antivirus. Prietenul tau are antivirus pe ea?