| FullRange a întrebat:

De curand am reinstalat windowsul si am descarcat League of Legends si imi da o eroare la Pando media booster :-?
Ma poate ajuta cineva?
Print : http://postimg.org/image/jkcqr8bj9/

1 răspuns:
| dXCatalynXb a răspuns:

Pai...daca nu am uitat sa citesc de ieri si pana azi laughing acolo zice ca ai probleme la firewall. Sfatul meu ar fi acela de a inchide firewall-ul si mai incearca sa reinstalezi jocul big grin.(Du-te in control panel, la Network and intternet connections la windos firewall si bifeaza casuta aia cu "off". sper ca te-am ajutat