| SpyDeck a întrebat:

De curand mi-am descarcat din nou minecraft!
Si este 1.4.2 si eu nu stiu cum sa il transform in 1.3.2 am inccercat de 1000 de ori si uneori se facea singur in 1.3.2 si nu stiu cum sa mi-l las pentru. totdeauna 1.3.2!
Primul raspuns corect primeste funda!

Multumesc!

2 răspunsuri:
| GEOgeorge456 a răspuns:

Cred ca ai incercat sa cauti minecraft 1.3.2 de downloadat si cred ca trebuie sa stergi tot ce ai in. minecraft si cred ca asa va merge dar din 1.4.2 in 1.3.2 nu va merge

| Andreea213133 a răspuns:

Pai si eu am incercat dar fii atent :iti trebuie un fel de addons ca sa iti ramana tongue
Daca imi dai funda iti dau si eu Site*ul de addons