| Costinel_Nedelcu_1985 a întrebat:

De curand mi-am luat Batman Arkham Asylum, dar, din pacate, cand intru in joc, ma joc si cand ajung la partea cand ma scaneaza (pe Batman), m-i se stinge calculatorul.De ce? Spuneti-mi si cum pot rezolva. Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Alecs9816 a răspuns:

Nu e instalat cum trebuie.big grin dezinstaleazal si dupa instaleazal din nou... daca nu merge inseamna ca calculatorul tau are probleme sau nu suporta jocul...thinking Baftabig grin