| KzO a întrebat:

De fiecare data cand imi fimlez monitorul cu programul FRAPS si vorbesc la microfon se aude un bazait pe fundal si ma enerveaza tare va rog spuneti-mi ce trebuie sa fac sau daca e de la microfon spuneti-mi unde sunt optiunile microfonului.

3 răspunsuri:
| KzO explică:

Nu ma intereseaza programe eu vreau doar sa stiu cum fac sa nu mai bazaie microfonul

| BlackAngel24 a răspuns:

KzO sunt p3p$! laughing)) vezi sa nu fie stricat microfonul (testeazal vorbind cu cineva pe mess) daca nu merge zi mie pe mess ce placa de sunet ai si te ajut sa-i reglezi volumul thinking

| IuliaIB a răspuns:

Eu ti-as recomanda un alt programwinking CAMTASIA e foarte bun, iar cu F9 daca apesi o data pui pauza iar daca apesi a doua oara filmezi in continuare. SUCCES!