| DenisDz96 a întrebat:

De la o vreme cand intru sa joc mt2ro sau alte private cand misc mouse-ul sau vrea sa schimb directia am lag mare adica se blocheaza ca sa isi revina nu trebuie sa misc mouse-ul nu am pc-ul cine stie ce dar inainte mergea super bine.adica am jucat seara nu avea nicio problema cand l-am deschis dimineata facea cum am spus mai sus. uitati niste informati despre pc. 2048MB RAM-procesor Genuine Intel(R) CPU 2140 @ 1. 60GHz (2 CPUs)-placa video NVIDIA GeForce 7100 GS (512).Daca se poate sa fac ceva sa scap de aceasta problema va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| darkdragon a răspuns:

Probabil mausul nu are destui dopi(viteza de miscare a cursorului in coerenta cu mouse-ul)

1 răspuns:
| DenisDz96 explică:

M-am gandit si eu la asta dar am schimbat doua si tot nu merge.si am imprumutat si mouse-ul lu vecinu si tot nu mg la el merge.deci nu prea se poate rezolva?