| mAndr3i a întrebat:

.. vreau sa-mi vand calculatorul adica unitatea cu tot. Este vechi, l-am cumparat in 2007 dar in 2008 am bagat 2GB RAM si placa video am cumparat-o acum doua luni! Cam la ce pret sa-l vand?

Componentele sunt:
-Placa de baza Intel D945GCCR
-Procesor Genuine Intel(R) CPU 2140 @ 1. 60GHz (2CPUs) ~1. 6GHz
-Memorie 3GB DDR2
-Placa Video Gainward nVidia GeForce 210 1GB DDR3 64bits PCI Express 2.0 40nm
-HDD 160GB
-Sursa ATX 450 W

Răspuns Câştigător
| Vanqu1sh a răspuns:

Mai mult de 500-600 lei pe el nu iei. Poate daca tragi teapa cuiva. big grin

2 răspunsuri:
| Gabitzu246 a răspuns:

500 de lei, e destul de bunicel dar cam asta ar fi pretul.

| Veromon a răspuns:

Este totusi un Dual Core, cu memorie suficienta cat sa ruleze toate aplicatiile uzuale, mai e si placa video de 1GB, eu zic ca 500 Lei valoreaza, poti pune un anunt pe www.chilipirim.ro si e posibil sa il vinzi rapid.