| Leonard_Andrei_1996 a întrebat:

De mult timp am jucat un joc care mi-a placut foarte mult dar nu i-am retinut numele. Imi amintesc ca era un joc de strategie si imi amintesc una din misiuni pe care v-o pot spune: Tu trebuie sa ajungi pe un pod cu o femeie pentru a exploda podul ca un tren cu aur sa nu mai ajunga la inamici. Jocul este si un joc de razboi si tot felul de lucruri. Daca cuiva descrierea aceasta ii aminteste de un joc sa imi raspunda. Raspunsul corect primeste funda.

1 răspuns:
| traiciuromanu a răspuns:

Seriile Red Alert presupun, cred ca vorbesti de Tanya. Era o misiune asemanatoare. Sper ca raspunsul meu sa fie bun.