| silviu98adi a întrebat:

De putin timp m-am apucat de metin2 am facut lv 30... si stiam ca la lv 30 iti da misiunea cu paginile dar mie nu mi-a dato mentionez ca nu am respins nici o misiune ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| xForSpeedx a răspuns:

S-a modificat metinul cu ultima maintenanta... Acum misiunea incepe de la lvl 38
Si mentionez ca trebuie sa faci toate misiuile de la toti negustori pentru a ajunge la misiunea cu paginile. Pentru ca misiunile celorlalti negustori au legatura cu Uriel, te pune sa te duci sa-l intrebi de nu stiu ce itm si din asteawinking