| Gab1Mr a întrebat:

Dece nu-mi merge sa schimb numele la facebook plzzz cine imi spune

2 răspunsuri:
| Andrei112H a răspuns:

Deoarece nici o data nu poate fi schimbata pierduta stearsa distrusa. Uita-te pe youtube la anonymous facebook si vezi ce e de fapt facebook...

| MeNoNヅ a răspuns:

Cum să nu iţi meargă? Îţi zic eu cum dacă nu şti! Deci acolo sus în dreapta ta a paginii vezi o săgeată! Dai pe ea şi dai la " Account Settings" (dacă ai Facebook-ul engleză) si dacă-l ai in română tot în acelaşi loc scrie "Setările contului" şi iţi apare o pagină cu setări şi prima setare e numele! Dai pe el şi îl schimbi cum vrei! Sper că te-am ajutat!