| Ainstain_Andrei_2000 a întrebat:

deci cum imi pot lua Cs; go pe steam prin intermediul paysafe? costa 10.99$ de ce valoare trebuie paysafe-ul, mi-as lua de 10e dar cred ca dupa aceea imi va mai trebuii 1 euro. dau FUNDA, celui care imi explica cum l-as putea lua prin intermediul paysafe

2 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Am auzit ca trebuie 15 euro, nu sunt sigur, dar acei 4 pot sa-i bagi in joc.

| Kashhe a răspuns:

Http://www.altex.ro/counter-strike-global-offensive-cd-key-cod-steam

Îl poți lua de la Altex. Plătești, iar ei îți vor da un cod pe care-l bagi în steam și ai jocul. Mi se pare cea mai simplă metodă.
Prin intermediul paysafe, ai dreptate, dacă-ți iei de 10 euro, ți-ar mai trebui logic 0.99 euro cenți(adică na, un euro).