| Jynque a întrebat:

deci problema este asta, imi merge sacadat jocul outlast, de ce? am 3 gb ram, procesor pentium dual-core 2.80 ghz si placa video nVIDIA 8400 gs 1gb? Va rog ajutati-ma, dau funda!

1 răspuns:
| Doctorfishadi a răspuns:

Ar putea fi de la windows, reinstaleaza-l, sau o alta problema ar fi supraincalzirea procesorului, poti verifica cu everest temperatura, daca este peste 45-50 grade va trebui schimbat coolerul si pasta termica cu unele mai eficiente.Iar intr-un final jocul ar putea fi virusat. Funda!