| MinecraftDenisuk a întrebat:

Deci problema mea e legata de Fifa 14
Aveam windows 7 si ma jucam fifa. Dupa ce mi-am reinstalat windows-ul fifa nu imi mai mergea.Imi aparea o eroare. Dupa cateva sapt. nu mi-a mai aparut erroarea. Am instalat fifa si am dat play de pe Origin. Dau play imi intra in joc e totul negru si dupa 5 secunde iese fara nicio eroare. Am incercat si Fifa 14 demo tot asa. Cum pot sa o rezolv? Funda pentru cine ma ajuta

4 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Bună brotăcel, întră pe următorul link şi urmăreşte videoclipul de la cap la coadă :

https://www.youtube.com/watch?v=4Xs9Kanx8AM

Baftăă!

| MinecraftDenisuk explică (pentru raMLesS):

Am incercat. Nu merge, tot asa imi intra in el si dupa iese.

| raMLesS a răspuns (pentru MinecraftDenisuk):

Aa Ok, alt windows.

| MinecraftDenisuk explică:

UP?