| Rapidistu_iuly_1997 a întrebat:

Am o problema. Am instalat jocul, imi intra in el 5 secunde si dupa imi iese. Nu primesc nicio eroare. Ma poate ajuta cineva? Nu stiu ce sa ii mai fac. Am incercat si cu run as admin. Va rog sa ma ajutati

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cred că nici nu conteză numele jocului. Dacă e cu crack - aia e!

| Apoka a răspuns:

Nu este vina crackul, depinde de pe ce site l-ai luat si ce pc ai

| Rapidistu_iuly_1997 explică (pentru Apoka):

De pe file list, dar oricare alt joc imi merge. am laptop super bun pentru gaming