| Liviu_Liviu_1995_LnY4 a întrebat:

Din ce cauza nu-mi intra in joc la payday 2. apas dublu-click pe el.îmi apare ca se pregătește lansarea Payday 2, dar nu-mi intra in joc.din ce cauza?

P.S: Am PC destul de bun care ruleaza jocul...Si l-am luat de pe steam.

Ofer FUNDA celui care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| PaulSergiu a răspuns:

Posibil sa fie de la steam exista unele erori incearca sa stergi memoria cache! Daca te-am ajutat intra aici https://steam-halloween.com/? id=BbtZ0gP1

2 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Instaleaza alea cu Microsoft visual, direct x si o sa mearga

| Alex007xD a răspuns:

Incearca sa-l deschizi cu drepturi de administrator, daca nu merge, deschide-l din folder. Daca iti da eroarea cu x32 bit sau x64 bit trebuie sa reinstalezi windows-ul, mai face figuri cateodata...