| DorofteiLuptatorul a întrebat:

din greșeală am ținut apăsat pe wps/reset iar acum nu mai merge internetul, va rog sa mă ajutati

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

"Un astfel de reset va readuce dispozitivul dumneavoastră la setările de fabrică. Va trebui să reconfigurezi dispozitivul de la zero sau poți încărca fișierul de back-up salvat înainte de reset."
Vezi butonul Restore din interfata Tp Link, asa cum apare in tutorialul de mai jos:
https://www.youtube.com/watch?v=kEACM_XnN2M
Copia de rezerva cu setarile de net trebuie creata imediat ce verifici daca te poti conecta la internet. Nu stiu daca aceasta se creeaza si automat, dar nu te costa nimic sa incerci cu Restore.
In alte conditii, trebuie sa reiei configurarea router-ului de la zero.