| Paul_Nagy_1990 a întrebat:

Salut TPU
este buna placa mea video?
ati radeon 9600 familz

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ai calatorit cumva in timp ca sa pui intrebarea asta? Daca inca mai merge in 2015, e clar buna. Foarte buna, incredibil de buna. Daca intrebi cit de buna e pentru jocurile contemporane, atunci afla ca e o nulitate. Nu de alta, dar seria 9600 a fost lansata cu mai bine de 10 ani in urma...

| userul7200 a răspuns:

Nu

| mihaiwz98 a răspuns:

Nu nu este buna.Placa video e veche de aproximativ 10 ani.Insa depinde ce intelegi tu prin buna.Pentru a sta pe facebook si sa asculti o muzica e buna daca deja nu s-a stricat

| andreispeed250 a răspuns:

Nu mai este buna deloc pentru jocuri.Este clar depasita.