| anonim_4396 a întrebat:

Eu joc counter strike 1.6 mod DeathRun, si acum ceva timp am avut un cfg pe care daca apasam pe space sarea singur fara sa tin apasat. si tare mult imi doresc sa mai am acel cfg sau sa-mi dati voi bindul cum sa fac sa apas pe space si fara sa mai tin apasat cv el sare incontinuu!
Si am si o cerere pentru voihappy nu e obligatoriu sa-mi dati daca nu aveti. as vrea sa-mi dati servere de deathrun dar sa aiba urmatoarele: knife mod, respawn, fara lag, populat., (rtd) dar nu e nevoie mare si de rtd. Multumesc anticipiat. DAU FUNDA! DAU VOT! Y! M: cristy_barosanu60 Email: boycristi27@yahoo.com.

3 răspunsuri:
| MariusiKaCS a răspuns:

Vb pe Y! M

| mariusikaaba a răspuns:

Te-am ajutat pe Y! M! Funda!

| mariusikaaba a răspuns:

Funda ca te-am ajutat pe Y! M