| dragonu35hp a întrebat:

Eu joc counter-strike modul deathrun si vreau sa va spun ca de exemplu cand surfez pe triunghiurile alea ma blocheaza
Precizez ca joc cu developer 1, fps_max 400 si fps modem 400
Asta am observat ca doar cand bag developer 1 se blocheaza; daca nu il bag totul merge perfect dar eu vreau sa am fps mare ca sa prind viteza
De ce se tot blocheaza?
Am asa: 2.6 Ghz procesor
Placa video 1 gb nVIDIA
3gb ram
FUNDA!

2 răspunsuri:
| dragonu35hp explică:

Stiam asta dar vreau sa zic ca daca ai fps mai mare prinzi viteza mai repede chiar si cand faci bhop

| Camper32 a răspuns:

Nu conteaza fps pentru viteza fps este pentru sa mergi putin mai in reluare in aer cum sa zic eu plutesti mai mult sa zic asa pentru viteza mare fa bhop mult si da cu mouse in stanga si apesi a dai cu mouse in dreapta si apesi d si tot asa si o sa ai o viteza ff mare daca vrei poti sa scurtezi rolling on the floor