| anonim_4396 a întrebat:

eu joc de multa vreme deathrun iar acum ceva timp am bagat window 7 ultimate si nu-mi merg urmatoarele harti: deathrun_forest, deathrun_astro poate or ma fi si altele dar de ce nu merg pentru ca atunci cand aveam windows xp mergeau imediat.Joc cs 1.6 non-steam.

1 răspuns:
| òòRàùlòò a răspuns:

Da, si mie mi s-a intamplat. Trebuie sa le downloadezi de pe internet hartile si sa joci cu clientul gothic : http://www.cs-gothic.ro/forum/counter-strike-2012-t18765.html
Sper ca te-am ajutat.