| Sk1LLeD a întrebat:

Eu joc un metin ( LeyendasMT2) și nu stiu sa imi fac pea bine itemele.
Va rog sa ma ajutati cine poate si stie si sa imi spuneti care caracter si pe ce magii ar fi mai bun.

FUNDA!

Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| мαяdυк a răspuns:

Toate caracterele sunt bune daca stii ce bonusuri sa folosesti http://wargods.forumulmeu.ro/t10-ghid-metin2-pentru-incepatori

| alexandru155 a răspuns:

Nu pot sa iti raspund ca nu stiu sa il descarc ca nu inteleg limba

| Lupou_Nicu_1995 a răspuns:

Pai De Examplu La Wartongueutere Pv 20k, Sabie Doua Maini Si Pumnal,(Scutul Si Arma Cu Putere Int Si Dexteritate La Toate Rasele), Shaman: Tot Asa Doar Ca In Loc De Putere Pui Int, Sura: La Sura Tot Asa Ca La Shaman Cu Int, Ninja: Si La Ninja Tot Asa Doar Ca In Loc De Putere Si Int Pui Dexteritate Si La 6/7 Bns Depinde Irasi Ce Esti Eu ti-as Recomanda Sa Pui Asa Pv 30k+Int(Sura Si Shaman) Pv 30k+Putere (War) Si 30k+Dexteritate(Ninja)