| anonim_4396 a întrebat:

eu vreau sa intreb cind intru pe un server de minecraft mie im cere o parola dar eu m-am uitat la clipuri pe yutube si acolo spune sa pui o parola care vrei eu am fact asa dar n-a mers ce parola trebuie sa pun.

Răspuns Câştigător
| DrzZzproduction a răspuns:

E simplu.
Poate pe acel server a mai intrat cineva cu numele tau si si-a facut cont.Desigur nu vei avea nici o sansa sa intri si sa oci pe server decat daca afli cine este playerul care joaca cu numele tau si sa-ti spun parola.

In urmare incearca sa-ti schimbi numele (daca ai minecraft SP, daca nu ai, si ai minecraft cumparat cauta alt server; D )

Bafta!